OKTÓBERBEN A HÓNAP MASSZŐRE
BENKOVITSNÉ SZABÓ HAJNALKA Győrből!
Fogadjátok sok szeretettel!
Gratulálunk Neki és további sok sikert kívánunk az Afrodita Cosmetics termékeivel történő kezeléseihez!
Szokás szerint olvassátok a rövid kis interjút, amit Hajnalkával készítettünk.
A: Mióta vagy a szakmában? Masszőrként mik a céljaid, vágyaid, amiket szeretnél elérni?
SZ.H: 14 éve dolgozom masszőrként. Célom, hogy még sokáig dolgozhassak a vendégeim megelégedettségére.
A: Miért szeretsz az Afrodita Cosmetics termékeivel dolgozni?
SZ.H: Mert természetes alapanyagból készülnek a termékek, kiváló az illatuk, jó a felszívódásuk és egyáltalán nem allergizálnak.
A: Melyik a kedvenc kozmetikumod és miért?
SZ.H: Rengeteg Afrodita termékkel dolgozom. Kedvencem talán a szőlős masszázsolaj, ezt a vendégek is imádják, de az áfonyás és a vaníliás masszázsolaj is nagy kedvenc.
A: Miért pont masszőr lettél, miért nem kozmetikus?
SZ.H: Mert a masszázs a test és a lélek felüdítése. A gyengéd érintések varázslatként hatnak. Csodás reakciókat váltanak ki testünkben. Számos pozitív hatása van: oldja a szorongást, a stresszt, csillapítja fájdalmainkat, erősíti immunrendszerünket. Nincs mellékhatása, természetes és lélekemelő.
A: Mit gondolsz, fontos az otthoni szépségápolás is?
SZ.H: Igen, fontos, hogy a Vendégek a bőrüknek megfelelő terméket használjanak.
A: Voltál már velünk Szlovéniában a 4 napos gyárlátogatáson?
SZ.H: Igen. Már négyszer voltam és jövőre is szeretnék menni.
A: Mi a véleményed az Afrodita tavaszi és őszi szemináriumairól?
SZ.H: Mivel masszőrként dolgozom, csak néhányon vettem részt, de így is hasznosnak találom.
A: Mi az, amit javasolnál a kezdő masszőröknek, testkezelőknek a sikeres szakmai karrier elérésének érdekében?
SZ.H: Az emberi kapcsolatok építése, a bizalom, megfelelő termékek használata, folyamatos képzés, tanulás.